Baner

FRONTON Office Center budynek biurowy klasy A. Cały kompleks to 5720 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej,budynek wyposażony w nowoczesne instalację i systemy bezpieczeństwa. Firma Probud S.C. generalny wykonawca instalacji sanitarnych na obiekcie biurowym.
Firma Probud wykonała na inwestycji przy ulicy Kamiennej 19 C instalację sanitarną pod posadzkową w systemie KAN - therm Push , centralne ogrzewanie piony i poziomy w systemie KAN - therm Still i poziomy i piony wody w systemie KAN - therm Inox
Na ulicy Bociana/Siewna kompleksowe wykonanie instalacji wodno - kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania.
Wykonanie kompleksowe instalacji wodno - kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania.
Kompleksowe wykonanie instalacji wodnej , kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania. Nowoczesne instalacje zaciskane w systemie Kan - therm Inox, Still i Push na 163 mieszkaniach.
Zakres obejmuje wykonanie instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej, centralnego ogrzewania, instalacji p.poż oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej
Zakres robót na budynku: instalacja ciepłej i zimnej wody, kanalizacja nisko szumowa, instalacja c.o. i c.t. oraz instalacja deszczowa i p.poż, instalacja pod posadzkowa.
Kompleksowe wykonanie instalacji wody ciepłej i zimnej, instalacji p.poż oraz centralnego ogrzewania i kanalizacji sanitarnej.
Wykonanie wody ciepłej, cyrkulacji i wody zimnej w systemie KAN-therm Inox, centralne ogrzewanie w systemie KAN-therm Steel, instalacja pod posadzkowa w systemie TECE
Ten kameralny biurowiec przy ulicy Conrada stanowi rozbudowę i uzupełnienie zabudowy zrealizowanej w tym miejscu przez firmę Impol kilkanaście lat wcześniej. Prosta rytmika oraz kamienna okładzina elewacji, nawiązują do stylistyki istniejącego budynku, uwspółcześniając oraz odświeżając jego wizerunek. Nowoczesne wyposażenie techniczne odpowiada obecnym potrzebom najemców.
Zakres obejmuje wykonanie instalacji wody ciepłej, zimnej i cyrkulacji oraz instalacji deszczowej, kanalizacyjnej i p.poż
Kompleksowe wykonanie instalacji wody ciepłej, zimnej i cyrkulacji oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz instalacji p.poż
Wykonanie kompleksowe wszystkich instalacji wewnętrznych w budynku. ( piony i poziomy kanalizacji sanitarnej i deszczowej, instalacja wody ciepłej zimnej i p.poż oraz instalacja centralnego ogrzewania ).
Kompleksowe wykonanie instalacji wody ciepłej, zimnej i cyrkulacji oraz kanalizacji sanitarnej,deszczowej, instalacji p.poż i centralnego ogrzewania.
Zakres obejmuje wykonanie instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej, centralnego ogrzewania, instalacji p.poż oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej.
Copyrights © 2011 Probud s.c.